0

Praca w Venray

publicatie:  vacaturenummer: 14668

bedrijf
Arvato Benelux BV
opleidingsniveau
Basisonderwijs
aantal uur
40 uur
dagen
5 dagen per week
locatie
VENRAY

Functieomschrijving

Poszukujesz pracy w logistyce na dluzszy okres czasu? Za posrednictwem biura tempo-team, mozesz rozpoczac prace jako pracownik magazynowy w firmie arvato w Venray!
Firma arvato poszukuje pracownikow, ktorzy chca pracowac w pelnym jak rowniez w nie pelnym wymiarze godzin.
Na podstawie listy bedziesz zbierac produkty zawarte w zamowieniu i przygotowywac je do wysylki.

Nie martw sie jesli nie posiadasz doswiadczenia i znajomosci jezykow obcych! Zgrana grupa pracownikow pomoze Ci wdrazyc sie we wszystkie obowiazki i rowniez w jezyku polskim wyjasni jak powinienes wykonywac swoja prace.

Rowniez pracownicy biura tempo-team: Eefke, Marieke i Miranda sa kazdego dnia do Twojej dyspozycji. Stoja na strazy by wszystko bylo dopiete na ostatni guzik jak i rowniez by Twoja wyplata co tydzien i na czas zostala przelana na Twoje konto.

Co jestesmy Ci w stanie zaoferowac:

- Zatrudnienie na dluzszy okres czasu z mozliwoscia otrzymania w przyszlosci besposredniego kontraktu z firma arvato
- Podstawowa tygodniowa wyplate w wysokosci €361,60 brutto (przy 40-stu godzinach pracy w tygodniu, powyzej 23 lat)
- Dodatek do wynagrodzenia za zmiany poranne i wieczorowe
- Przerwy, za ktore rowniez otrzymasz wynagrodzenie
- Zwrot kosztow dojazdu w wysokosci €0,19 za kazdy kilometr
- Dodatek urlopowy w wysokosci 8%
- Godziny urlopowe

Czego od Ciebie oczekujemy:

- Posiadanie wlasnego transportu i lokalu mieszkalnego (tego nie jestesmy w stanie Ci zapewnic)
- Mozliwosci i checi pracy w systemie dwuzmianowym
- Otwartosc na mozliwosc pracy w godzinach nadliczbowych
- Pozytywnej motywacji
- Umiejetnosci pracy w grupie
- Sumiennosci i dokladnosci w pracy
- Checi doskonalenia sie

Jesli nasza oferta do Ciebie przemawia i chcialbys razem z innymi od zaraz rozpoczac prace w arvato, skontaktuj sie ze mna jak najszybciej!

Moj numer: 077-3873531
E-mail: recruitment.zuidoost@tempo-team.nl

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

Loading…