0

Praca na magazynie w Venlo

publicatie:  vacaturenummer: 14843

bedrijf
Arvato Benelux BV
opleidingsniveau
Basisonderwijs
aantal uur
40 uur
dagen
5 dagen per week
locatie
VENLO

Functieomschrijving

Szukasz pracy w logistyce, ktora da Ci stabilizacje i zapewni zatrudnienie na dluzszy okres czasu z mozliwoscia otrzymania stalego kontraktu w przyszlosci? Jesli tak, to firma arvato jest ta, ktora jest w stanie splenic Twoje oczekiwania.

Co jestesmy w stanie Tobie zaoferowac:
- prace od zaraz w pelnym wymiarze godzin (32 do 40 godzin w tygodniu)
- zatrudnienie na dluzszy okres czasu z mozliwoscia otrzymania w przyszlosci bezposredniego kontraktu z firma arvato
- podstawawa tygodniowa wyplate w wysokosci €398 brutto (€8,96 brutto za godzine powyzej 23 lat plus dodatek 11,06%= €9,95 brutto za godzine)
- dodatek do wynagrodzenia za zmiany poranne i wieczorowe
- zwrot kosztow dojazdu do pracy, powyzej 5 kilometrow €0,19 za kilometr w maksymalnej wysokosci €7,27 netto za dzien
- odprowadzamy skladki na swiadczenie wakacyjne
- mozliwosc pracy i dojazdu razem ze znajomymi/rodzina w przypadku kiedy przynajmniej jedno z Was posiada chociazby nikla znajomosc jednego z jezykow obcych (angielski, niemiecki, holenderski).

Czego od Ciebie oczekujemy:
- posiadanie wlasnego transportu i lokalu mieszkalnego ( tego nie jestesmy w stanie Ci zapewnic)
- mozliwosci i checi pracy w systemie dwuzmianowym (06:00-00:00)
- otwartosc na mozliwosc pracy w godzinach nadliczbowych
- pozytywnej motywacij
- umiejetnosci pracy w grupie
- sumiennosci i dokladnosci w pracy
- elastycznosci zarowno w stosunku do pracodawcy jak i do kolegow z pracy
- chec nauki i doskonalenia sie

Firma arvato jest jedna z wiekszych firm logistycznych, ktora chetnie inwestuje w swoich pracownikow. Przy dobrym funkcjonowaniu oferuje rozne mozliwosci rozwoju, miedzy innymi mozliwosc zdobycia bezposredniego kontraktu z firma arvato, a moze nawet szansy na uzyskanie innego stanowiska.

Funkcje jakie do Ciebie naleza to kompletowanie zamowien na podsawie listy, pakowanie, sortowanie i przygotowywanie zamowien do wysylki.

Jesli jestes zainteresowany powyzsza oferta pracy, skontaktuj sie ze mna jak najszybciej badz zareaguj na nasza oferte pracy, a zrobie wszyskto bys z moja pomoca i za posrednictwem biura tempo-team jak najszybciej podjal prace w firmie arvato.

Uiteraard staat deze vacature open voor zowel mannen als vrouwen.

Loading…