Terug naar zoekresultaten Pracownik magazymu - magazijnmedewerker

Pracownik magazymu - magazijnmedewerker

  • VEENENDAAL
  • DPD (Nederland)
  • 24 - 40 uur, 3 - 5 dagen per week
  • Basisonderwijs
  • 10,60 - 15,37 per uur

Lubisz być zajęty i w międzyczasie dobrze zarabiać ?! W DPD zarabiasz 10,60 € za godzinę! Z dopłatami do 50% Ty też tego chcesz!? W takim razie przyjdź do pracy jako pracownik magazynu w firmie DPD w Veenendaal!

Wat bieden wij jou
  • Pracownik magazynu
  • Zwrot kosztów podróży od 10 km.
  • Wynagrodzenie w wysokości 10,60€ za godzinę od 22
  • 8,33% dodatku urlopowego!
  • Wysokie bonusy do 50%
  • DPD korzysta ze zniżek i ofert!
Wie ben jij

Jako osoba załadowująca / rozładowująca w DPD w Veenendaal możesz:

  • Podnieś co najmniej 30 kg.
  • Jesteś dostępny przez 2 do 3 dni w tygodniu do pracy!
  • Nie boisz się pracy fizycznej!
  • Jesteś dostępne na zmiany od 14:00 - 22:30 / 18:30 - 03:30 i 22:30 - 07:00.
  • Posiadasz wlasny transport.
Wat ga je doen

Jako pracownik magazynu nie siedzisz spokojnie! Będziesz ładować i rozładowywać ciężarówki razem ze swoimi kolegami. Podnosisz paczki z ciężarówki na prawy pas. W ten sposób czasami podnosisz paczki o wadze do 25 kg! Tutaj musisz użyć swoich mięśni. Oczywiście wszystko dokładnie obserwujesz, aby upewnić się, że wszystko działa sprawnie. W ten sposób sprawdzisz, czy wszystkie paczki znajdują się na odpowiednim pasku i czy nie ma uszkodzeń.

Waar ga je werken

Jako pracownik magazynu DPD Ty i Twoi współpracownicy dbacie o to, aby tysiące paczek dotarły do ​​klienta na czas. Brzmi jak wyzwanie? W DPD panuje nieformalna atmosfera w pracy, a czas mija szybko dzięki Twoim miłym kolegom. W przerwie można zjeść pyszny obiad. Możesz zamówić smaczną kanapkę w kebabie lub na straganie rybnym za dobrą cenę! Ponadto DPD myśli również o Twoim rozwoju. Chcesz się rozwijać? Istnieje wiele opcji, na przykład na stanowisko operatora lub brygadzisty.

  • Wynagrodzenie 10,60 € za godzinę od 22 roku życia.
  • Wysokie dopłaty do 50%

Gotowy do pracy jako osoba załadowująca / rozładowująca w DPD? Możesz złożyć wniosek szybko,
klikając czerwony przycisk, dzwoniąc pod numer 088-1269935, wysyłając wiadomość tekstową przez whatsappa na 06-12388743 i możesz wysłać wiadomość mailową na adres noordwest.recruitment@tempo-team.nl.

Uiteraard staat deze vacature open voor iedereen die zich hierin herkent.

Geïnteresseerd in deze functie?

Vragen of hulp nodig?

Neem contact op met de intercedent.

Murawska, Magdalena