Productiemedewerker

  • Nieuwkuijk
  • 40 uur, 5 dagen per week
  • MBO, HAVO, VWO
  • 11,48 per uur

Stabilna praca z gwarantowanymi 40 godzinami tygodniowo! Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych lub pracy w weekend (dobrze, tylko w sobotę)! Z pensją w wysokości 11,48 € bruto za godzinę i czasem pracy od 07:00 do 16:00. Brzmi jak bajka? Cóż, tak nie jest! To wszystko jest możliwe, jeśli wybierzesz pracę jako pracownik produkcyjny w firmie zajmującej się metalem w Nieuwkuijk!

wat bieden wij jou

  • 11,48 € bruto za godzinę
  • Możliwość pracy tam latami
  • Stabilna 40-godzinna praca
  • Praca w zupełnie nowym budynku
  • Praca na zmianę dzienną, więc jesz obiad w domu!

wie ben jij

Jako pracownik produkcyjny wiesz, że praca z produktami metalowymi może być czasami ciężka, ale nie stanowi to dla Ciebie problemu! Masz już doświadczenie w produkcji i możesz zacząć nawet jutro! Oprócz tego:

  • Jesteś dostępny przez dłuższy czas
  • Masz powinowactwo do technologii
  • Chcesz pracować rękami

wat ga je doen

Wakat brzmi interesująco, ale co dokładnie będziesz robić? Cóż, usiądź spokojnie i pozwól, że opowiem Ci historię! Dawno, dawno temu… Zaraz, źle! :) Cały proces wycinania kształtów z platów metalu wykonuje maszyna. Swoją drogą, ogromna! Wszytko wycięte? To jest moment, w którym zaczyna się Twoja praca! Jako pracownik produkcyjny będziesz zbierał wycięte produkty i liczył je. Skończyłeś? Och, czekaj, jeden z produktów nadal jest w formie. Cóż, to także praca dla Ciebie! Musisz to wyjąć z ogromnej blachy. Trochę ciężkie, ale dasz radę! Wszystko zebrane, policzone? Doskonale! Produkt trafi dalej do jednego z Twoich kolegów.

waar ga je werken

Jako pracownik produkcyjny będziesz pracował w firmie, która od ponad 25 lat jest niezawodnym dostawcą wyrobów metalowych. Jest to nowoczesny, a przede wszystkim kompletny park maszynowy, posiadają duże doświadczenie, wiedzę techniczną, inżynierię zorientowaną na produkcję oraz wysoki poziom jakości i oddanych pracowników.

sollicitatie

Czy praca pracownika produkcji brzmi dla Ciebie interesująco? Skontaktuj się z nami lub aplikuj bezpośrednio na ofertę pracy!!

Vragen of hulp nodig?

Neem contact op met de intercedent.

Eelke & Wardya