Pracownik magazynu

  • Delfgauw
  • € 13,39 - 26,78 per uur
  • 24 - 32 uur, 3 - 5 dagen per week
  • LBO, MAVO, VMBO
  • Albert Heijn b.v. DC Pijnacker

Czy chciałbyś 13,39 € za godzinę z dopłatami do 100%?! Co? Tak, to nie wszystko. Elastyczna dyspozycyjność, mili koledzy, praca w jednej z największych firm dystrybucyjnych i nie tylko. Przeczytaj więcej poniżej.

co mamy do zaoferowania

Stawka godzinowa 13,39 € (w tym ADV) od 23 lat.

Dopłaty sięgające nawet do 100%.

Dobry zwrot za podróż od 5 km.

Dodatek urlopowy 8,33%.

Wypłata tygodniowa.

Możliwości kariery i szansa na kontrakt z AH.

kim jesteś

Oczywiście doświadczonym pracownikiem magazynu, którego szukamy! Oprócz doświadczenia zawodowego ważne jest, abyś:

  • Był dostępny od 7:00 do 15:30 i/lub od 22:30 do 7:00.
  • Był w dobrej kondycji! Przydatne, gdy będziesz musiał podnosić ciężkie produkty, takie jak pudełko bananów, które waży 20 kilogramów.
  • Był dostępny w swoim pierwszym tygodniu roboczym od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00, aby przejść szkolenie, dzięki czemu możesz szybko i samodzielnie rozpocząć korzystanie z wózków EPT na magazynie.
  • Był dostępny w środy w niepełnym wymiarze godzin.
  • Był dostępny w pełnym wymiarze godzin na zmianę nocną w piątek oraz minimalnie na jedna z dwóch zmian w sobotę (poranna bądź popołudniową)

na czym polegają obowiązki

Jako pracownik magazynu Ty i Twoi pracowici koledzy dbacie o to, aby sklepy Albert Heijn codziennie dostawały nowe towary. W firmie Albert Heijn w Delfgauw pracujesz w największym centrum dystrybucyjnym w Holandii! Na swoim wózku EPT zostaniesz poinformowany za pośrednictwem systemu głosowego wybierania, gdzie i jakie zamówienia możesz odebrać, aby zrealizować zamówienie w oddziale sklepu.

gdzie będziesz pracować

Cóż, kto nie zna Alberta Heijna? W Albert Heijn będziesz pracować w dużym zespole, w którym wszyscy witają Cię otwarcie. Zespół jest bardzo zróżnicowany. Jeden pracuje jako orderpicker, a drugi jako kierowca wózka wysokiego składowania. Jako zespół dbasz o to, aby półki w sklepie Albert Heijn były dobrze zaopatrzone. W Albert Heijn możesz dojsc do funkcji lidera zespołu lub trenera swoich nowych kolegów. Możesz także śledzić ponad 1000 kursów szkoleniowych online.

Zobacz "Tour de werkvloer"

W sklepie Tour de możesz przyjrzeć się nowemu pracodawcy 🎥

Nie możesz się doczekać i chcesz zacząć jako pracownik magazynu w Albert Heijn w przyszłym tygodniu? Kliknij i złóż wniosek teraz za pomocą czerwonego przycisku. Masz pytanie? W takim razie zadzwoń do mnie pod numer 088 126 99 35. Możesz też oczywiście wysłać e-mail na adres noordwest.recruitment@tempo-team.nl. Do zobaczenia wkrótce!

Vragen of hulp nodig?

Aarzel niet en solliciteer of mail mij voor al je vragen. Ik probeer deze zo snel mogelijk te beantwoorden.

Ibtissam Ben Taleb

Recruiter