Pracownik logistyki

  • Delfgauw
  • Albert Heijn b.v. DC Pijnacker
  • 24 - 32 uur, 3 - 5 dagen per week
  • LBO, MAVO, VMBO
  • 12,74 - 25,48 per uur

Czy wiesz, jak zbierać zamówienia najnowszymi technikami? Zarabiając 12,74€ na godzinę? Dopłaty sięgające 100%? Wynagrodzenie urlopowe 8,33%?! Jest o wiele więcej! Ciekawy? Przyjdź i pracuj jako pracownik logistyki w Albert Heijn DC w Delfgauw.

co mamy do zaoferowania

Wynagrodzenie początkowe 12,74.

Dopłaty do 100%!

8,33% wynagrodzenia urlopowego.

Dobry zwrot za podróż od 5 km.

Możliwości awansu np. na lidera zespołu.

Szansa na kontrakt z AH.

kim jesteś

Jako pracownik logistyki ważne jest, abyś miał pewne doświadczenie jako pracownik logistyki lub pracował wcześniej jako orderpicker. Dodatkowo:

  • Jesteś dostępny od 7:00 do 15:30 i/lub od 22:30 do 7:00
  • Jesteś dostępny w pierwszym tygodniu od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00 na szkolenie, dzięki któremu szybko opanujesz proces jako pracownik magazynu!
  • Jesteś silny fizycznie! Bardzo przydatne, jeśli zamierzasz podnosić i układać wiele produktów.

na czym polegają obowiązki

Jako pracownik logistyki będziesz odbierać produkty dla oddziałów Albert Heijn w centrum dystrybucyjnym. Wokół znajdziesz prawie wszystkie produkty, które widzisz również w sklepach Albert Heijn. Ścigasz się po magazynie własnym wózkiem EPT i systemem wybierania głosowego, aby sfinalizować zamówienie. Czy spełniasz najwyższe standardy? Wtedy otrzymasz za to duży bonus! Czy to nie jest ładnie zaaranżowane na twoją ciężką pracę?! Będziesz pracować w dziale ze świeżą i mrożoną żywnością. Są tam temperatury takie jak 14 st., 3 do 5 st., 0 do -1 st. Przygotujemy dla Ciebie specjalną odzież! Wtedy nie musisz sam tego aranżować. Fajnie, prawda?!

gdzie będziesz pracować

W firmie Albert Heijn dystrybucja w Delfgauw będziesz pracować jako pracownik logistyki w atrakcyjnym i przyjaznym zespole. Zespół Albert Heijn w Delfgauw to duży, zróżnicowany zespół. Ciężko pracujemy 7 dni w tygodniu, aby półki sklepów Albert Heijn były dobrze zaopatrzone o każdej porze dnia. Możesz pracować przez dłuższy czas w Albert Heijn. Istnieje również możliwość podpisania kontraktu z Albertem Heijnem.
Chcesz rozwijać się w swojej karierze? Wtedy jest to również możliwe w Albert Heijn. Niektóre przykłady to trener lub lider zespołu. W firmie Albert Heijn każdy dzień jest inny i każdego dnia doświadczasz innego wyzwania!

Czy w przyszłym tygodniu chcesz rozpocząć pracę jako pracownik logistyki w firmie Albert Heijn? Kliknij i złóż wniosek teraz za pomocą czerwonego przycisku. Masz pytanie? W takim razie zadzwoń do mnie pod numer 088 126 99 35. Możesz też oczywiście wysłać e-mail. Możesz go wysłać na adres noordwest.recruitment@tempo-team.nl. Do zobaczenia wkrótce!

Vragen of hulp nodig?

Aarzel niet en solliciteer of mail mij voor al je vragen. Ik probeer deze zo snel mogelijk te beantwoorden.

Ibtissam Ben Taleb

recruiter