Terug naar zoekresultaten Wózek do kompletacji zamówień 12,74 € za godzinę.

Wózek do kompletacji zamówień 12,74 € za godzinę.

  • Rotterdam
  • € 13,39 - 26,78 per uur
  • 24 - 32 uur, 3 - 5 dagen per week
  • LBO, MAVO, VMBO
  • Albert Heijn b.v. DC Pijnacker

Czy chcesz wynagrodzenie w wysokości 13,39 €? Z dodatkami, które sięgają 100%, a urlop urlopowy 8,33%?! Brzmi szalenie, prawda? Jest to możliwe w Albert Heijn w Delft. Praca, w której możesz pracować w pełnym wymiarze godzin, ale także w niepełnym wymiarze godzin. Ciekawi Cię jeszcze więcej? W takim razie czytaj dalej…

co mamy do zaoferowania

Wynagrodzenie 13,39 € za godzinę.

Dopłaty sięgające 100%.

Wynagrodzenie urlopowe 8,33%.

Rekompensata za podróż od 5 km.

Elastyczność pracy.

Praca na dłuższy czas.

kim jesteś

Jako pracownik magazynu ważne jest, abyś zdobył doświadczenie w magazynie:

  • Czy jesteś dostępny od 07:00 - 15:30 i/lub 22:30 - 07:00?
  • Znasz dobrze język niderlandzki, polski lub angielski?
  • Czy jesteś dostępny ten jeden raz w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia pracy: od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:30 w związku ze szkoleniem, aby dobrze poznać procesy pracy?

na czym polegają obowiązki

Jako pracownik magazynu będziesz pracować w dużym centrum dystrybucyjnym, gdzie realizowane są zamówienia z oddziałów sklepu Albert Heijn. Własnym wózkiem EPT jeździsz po magazynie, aby zbierać zamówienia. Robisz to za pomocą systemu kompletacji zamówień. System głosowy podpowie Ci dokładnie, gdzie i jakie zamówienia możesz odebrać. W dość szybkim tempie udaje Ci się układać te zamówienia na paletach. Lubisz też pracować w chłodnym środowisku pracy. Czyż to nie rześkie w obecnym sezonie!

gdzie będziesz pracować

W dystrybucji Albert Heijn pracujesz w jednym z największych magazynów w Holandii! Będziesz pracować z miłymi kolegami, którzy zawsze zapewniają miłą atmosferę. Razem z kolegami każdego dnia podejmujesz wyzwanie osiągnięcia swoich standardów. Ten, kto osiągnął najlepszy wynik, jest nagradzany premią. W Albert Heijn pracujesz z najnowszymi systemami i technikami. Więc absolutnie fajna robota! Czy Ty też jesteś gotowy na to wyzwanie?

Bekijk de Tour de werkvloer

Met de Tour de werkvloer neem jij alvast een kijkje bij jouw nieuwe werkgever 🎥

Świetna robota jako pracownik magazynu, prawda? Aplikuj teraz! W ciągu 2 dni roboczych skontaktujemy się z Tobą w sprawie Twojej aplikacji. Kto wie, możesz zostać przesłuchany w tym samym tygodniu. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się! Zadzwoń do nas pod numer 088-1269935 lub napisz do nas na adres Noordwest.recruitment@tempo-team.nl

Vragen of hulp nodig?

Aarzel niet en solliciteer of mail mij voor al je vragen. Ik probeer deze zo snel mogelijk te beantwoorden.

Ibtissam Ben Taleb

Recruiter