Terug naar zoekresultaten Kierowca wózkow widłowych

Kierowca wózkow widłowych

  • Nieuwegein
  • € 12,05 per uur
  • 24 - 40 uur, 3 - 5 dagen per week
  • LBO, MAVO, VMBO
  • DHL Supply Chain, Nieuwegein

Chcesz zarabiać 11,75 € na godzinę, w pracy, w której możesz zdobyć doświadczenie na wózku
wysokiego składowania? Rozpocznij pracę jako kierowca wózka widłowego w DHL Nieuwegein! A
jeśli przyprowadzisz przyjaciół, rodzinę lub innych nowych kolegów, otrzymasz dodatkowo 250 € na
osobę!

co mamy do zaoferowania

Wynagrodzenie 12,05 € za godzinę!

Zwrot kosztów podróży w wysokości 0,19c za km.

Dopłaty do 30% za chłodnie!!

Pracuj od 4 do 5 dni w tygodniu!

Dodatek urlopowy 8,33%.

250 € za nowego kolegę, którego przyprowadzisz.

kim jesteś

Czy jesteś wybrańcem, którego szukamy, a oprócz tego, że posiadasz certyfikat wózka widlowego
typu “reachtruck” i doświadczenie, jesteś rownież:

  • dostępny 4 do 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku).
  • szczególnie dostępny wieczorami od 15:00 do 12:00.
  • posługujesz się językiem niderlandzkim lub angielskim.

na czym polegają obowiązki

Jako kierowca wózka widłowego nie musisz się nudzić w DHL. Jesteś tutaj ciągle w ruchu. Na
przykład, odbierasz produkty na wózku widłowym, znajdujące się na górze magazynu. Zebrałeś już
produkty? Wtedy sprawdzisz produkty I przygotowujesz do wysyłki. Dzięki temu nie tylko prowadzisz
wózek widłowy, ale także pracujesz na hali. A więc duża różnorodność! Ponadto, za każdy miesiąc, w
którym przepracowałeś co najmniej 96 godzin, naliczasz premię brutto w wysokości 50 €. Całkowita
premia może zatem wynieść 600 € brutto! Jakie to zabawne?!

gdzie będziesz pracować

Będziesz pracować w zupełnie nowym magazynie. Będziesz także pracował w przyjaznym i
dynamicznym zespole. Magazyn działa 24/7 i jest wiele do zrobienia. Twój dzień pracy szybko minie!

Jako kierowca wózka widłowego możesz liczyć na stabilne godziny pracy. Oczywiście w firmie jest
również dużo miejsca do nauki i rozwoju. Brzmi dobrze, prawda!?

You can't wait to start working at DHL in Nieuwegein. Apply directly! Can't wait to meet you.

Vragen of hulp nodig?

Questions about the job? Please let me know! I am available by Whatsapp, phone and e-mail.

Isabel van der Linden

junior recruiter