Terug naar zoekresultaten PL: Operator wózka widłowego szkolenie

PL: Operator wózka widłowego szkolenie

  • Almelo
  • € 12,70 - 15,75 per uur
  • 32 - 40 uur, 5 dagen per week
  • MBO, HAVO, VWO
  • Timberland

Praca na dwie zmiany, stawka €12,70/h i certyfikat na wózek widłowy na nasz koszt! To wszystko możesz mieć zatrudniając się w Timberland jako operator wózka widłowego! Masz już doświadczenie na wózku ale nie posiadasz certyfikatu? To jest Twoja szansa! Jeśli mowisz po angielsku, przewiń dalej!

co mamy do zaoferowania

Certyfikat na wózek widłowy na nasz koszt!

Stawka podstawowa €12,70/h!

Praca na dwie zmiany!

Dodatek wieczorny 24%!

Praca na dłużej!

kim jesteś

Jako pracownik magazynu w Timberland , jesteś dostępny co najmniej 4 dni w tygodniu na dwie zmiany. Poza tym ważne, abyś:

  • posiadał własny transport i zakwaterowanie w okolicy Almelo
  • mówił po angielsku lub niderlandzku

na czym polegają obowiązki

Jako pracownik magazynu możesz pracować jako orderpicker i jako kierowca wózka widłowego. Zbierać zamowienia może właściwie każdy, ale do operowania wózkiem widłowym potrzebny jest certyfikat! Zanim zaczniesz pracować samodzielnie jako kierowca wózka widłowego, otrzymasz tydzień płatnego szkolenia wewnętrznego w Timberland! Po otrzymaniu certyfikatu przystąpisz do pracy w najnowocześniejszym magazynie w okolicy! Tutaj pracujesz razem z „prawdziwymi” kolegami, ale także z robotami! Jako kierowca wózka widłowego dbasz o to, by Twoi koledzy zawsze mieli palety z produktami w zasięgu ręki. Pracujesz na dwie zmiany od 06.00-15.00 i 15.00-00:00.

gdzie będziesz pracować

Timberland. Kto o nim nie słyszał. Znany jest głównie z butów trekingowych i odzieży outdorowej. Centrum Dystrybucyjne Timberland (DC) znajduje się w Almelo. Z tego miejsca obsługiwany jest region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki . W magazynie w Almelo zajmujemy się odbiorem, przetwarzaniem i wysyłką produktów zgodnie z wymaganiami rynku.

Nic, tylko aplikować, prawda? Zrobisz to za pomocą przycisku '''solliciteren"'. Nie potrzebujesz CV! Masz jakieś pytania? Poniżej znajdziesz dane kontaktowe.

Vragen of hulp nodig?

Masz jakieś pytania? Chętnie na nie odpowiem.

Iwona Domińczak

recruiter