Orderpicker mroznia

  • Waddinxveen
  • € 14,13 per uur
  • 40 uur, 5 dagen per week
  • VMBO/MAVO
  • Lekkerland DC Waddinxveen

Chcesz zarabiać 14,13 euro za godzinę i pracować dla fajnego pracodawcy? Ponadto nie przeszkadza Ci praca w zimnym środowisku? W takim razie mamy dla Ciebie świetną pracę w Lekkerland w Waddinxveen! Tutaj możesz pracować w pełnym wymiarze godzin. Istnieją również możliwości rozwoju kariery i szansa na stały kontrakt! Oczywiście będziesz mieć również wielu wspaniałych kolegów! Brzmi nieźle! Ciekawy? Czytaj dalej i zacznij wkrótce jako order picker!

co mamy do zaoferowania

Wynagrodzenie 14,13 € za godzinę powyżej 22 r.ż.

Dodatek urlopowy i zwrot kosztów podróży

Świetni koledzy i wesoły zespół!

Możliwości rozwoju i szansa na stały kontrakt

Praca na pełny etat na dłuższy okres czasu!

Świetna stołówka ze smacznymi przekąskami!

kim jesteś

Jako orderpicker możesz znieść chłód. W końcu w Lekkerland będziesz pracować w dziale mrożonek! Ponadto:

  • Jesteś sprawny fizycznie, a praca w warunkach chłodniczych (około -20°C) nie stanowi dla Ciebie problemu.
  • Masz już jakieś doświadczenie w pracy w logistyce.
  • Pełny etat od poniedziałku do piątku, godziny rozpoczęcia między 08:00 / 10:00 (ale zwykle 09:00), czas zakończenia między 16:00 / 18:00
  • Wymagana jest podstawowa komunikatywna znajomość języka angielskiego!
  • Pełny etat od poniedziałku do piątku, godziny rozpoczęcia między 08:00 / 10:00, czas zakończenia między 16:00 / 18:00
  • Posiadasz własny transport, aby dostać się do Lekkerland (publicznym transportem niestety jest niemożliwe).
  • NIE OFERUJEMY ZAKWATEROWAN!

na czym polegają obowiązki

Jako pracownik kompletacji zamówień w Lekkerland będziesz pracować na mroźni. Oczywiście otrzymasz do tego specjalną odzież. Podczas pracy będzie Ci ciepło i przyjemnie! Jako orderpicker będziesz zbierać zamówienia za pomocą systemu kompletacji głosowej w języku polskim. Razem z kolegami upewnisz się, że wszystko jest gotowe na czas! Miło i pracowicie! 💪

gdzie będziesz pracować

Lekkerland jest miłym pracodawcą, a jako orderpicker będziesz pracować w miłym zespole! Wszyscy są doceniani, a atmosfera w pracy jest relaksująca! Ponadto Lekkerland ma również fajną stołówkę firmową, w której można kupić pyszne kanapki, posiłki i napoje za niską cenę! Pycha! Oczywiście będziesz również dobrze wynagradzany za swoją pracę. Otrzymasz wynagrodzenie w wysokości14,01 € za godzinę. Istnieją również możliwości rozwoju kariery i szansa na stały kontrakt z Lekkerland! Waaaauuuuw!

Zobacz "Tour de werkvloer"

W sklepie Tour de możesz przyjrzeć się nowemu pracodawcy 🎥

Hej mistrzu! Jesteś również taki entuzjastyczny! Nie czekaj dłużej i aplikuj już teraz jako orderpicker w Lekkerland! Jakieś pytania? Nie ma problemu! Możesz skontaktować się z nami przez e-mail (noordwest.recruitment@tempo-team.nl) lub WhatsApp (https://api.whatsapp.com/send?phone=31881269935). Do zobaczenia wkrótce!

Vragen of hulp nodig?

Masz pytania dotyczące tego wakatu lub stanowiska? Nie wahaj się zadać ich mnie!

Magdalena Murawska

Recruiter